Клуб Платинум и Енерџи бенд за петок најавуваат незаборавна забава

Момците од фолк групата ,,Енерџи бенд” предводени од Ѓоко Јовиќ, познати по најдобрите изведби на нашите најубави македонски песни ширум Македонија за вечерва најавуваат одлична забава за овој петок во клуб Платинум.

25520976_1530382657045346_354505363_oСепак, нема да изостанат и познатите хитови од екс ју просторите како ,,Окуј ме Царе”,  ,,Све моје зоре”,  ,,Још је не заборављам” . Дефинитивно ќе се пеее до сабајле.

Организаторите од клуб Платинум најавуваат дека забавата ќе трае до раните утрински часови и гарантираат одличен провод.

Информации и резервации на тел:

070 / 639 – 526 Иван ГОГА

Comments are closed.

POP