ДНК синоќа приредија вистински спектакл за струмичани во клуб Платинум

Синоќа во клуб Платинум гостуваа хип-хоп мајсторите ДНК во полн состав. Струмичани го наполнија клуб Платинум и уживаа во најдобрите хитови на најпознатиот македонски хип-хоп состав ДНК. Погледнете…1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 13 15 16 17 18 19 20 21 26 29 33

Comments are closed.

POP