Криско и Слаткаристика приредија вистински ,,Бум” во клуб Платинум

Синоќа во клуб Платинум се одржа една од највпечатиливите журки за 2017 година. Бугарскиот хит Криско заедно со нашиот најпопуларен артист Слаткаристика приредија вистинско шоу. Погледнете дел од синоќешната забава во клуб Платинум!

1 2 3 5 7 8 13 16 22 26 28 34 37 38 65 66 68 71 72 75 76

Comments are closed.

POP