РОДЕНДЕНСКА ЗАБАВА ВО КЛУБ ПЛАТИНУМ! 10 ГОДИНИ НАЈДОБРО МЕСТО ЗА ЗАБАВА!

Во сабота, 28-ми октомври, добропознатото место на најдобрата ноќна забава клуб Платинум прославува 10 години од своето постоење.

Низ годините, клуб Платинум беше домаќин на многу познати македонски и странски музички изведувачи и диџеи, а забавите кои поминаа, се само дел од историјата што Струмица ја испишува како идеално место за ноќна забава.

Забавата започнува со познатите BRASS Brothers. Ќе биде забава за паметење.За уште подобра забава, влезот е бесплатен, а пијачките со 50% попуст! Не пропуштајте!

21767982_10155656590219043_8449828348819111715_n

Информации и резервации на тел:

070 / 639 – 526 Иван ГОГА

Comments are closed.

Capture