Дино Мерлин вечерва ќе пее на градскиот плоштад во Струмица

Во склоп на Струмица ОПЕН фестивал вечерва пред големата публика во Струмица ќе настапи и легендарниот пејач Дино Мерлин.DINO-MERLIN_08

Дино Мерлин со својот настап ќе го затвори овогодинешното издание на Струмица ОПЕН фестивал на 13-ти август.

Comments are closed.

POP