Билетите за дуелот Шкендија – Тракаи во Струмица по цена од 200 денари

Дуелот помеѓу Шкендија –  Тракаи кој ќе се одржи во четврток во Струмица фановите на добриот фудбал ќе може да купат билет по цена од 200 денари во фан – шопот на клубот и онлајн преку продажната мрежа на МК Тикетс. Во четврток може да се купат и пред стадионот во Струмица.

skendija-slavjeВо првиот меч во Вилниус, Тракаи победи со 2:1, така што Шкендија има добри шанси да ја надполни негативата на стадионот „Младост“ во Струмица.

Comments are closed.

POP