Струмичани, спремни ли сте за жестока хип хоп журка?

Вечерва во клуб Платинум, ќе настапи диџеј атракцијата која ги сруши сите рекорди со одличниот избор на хип хоп музика – DJ CHIKO! Се` е подготвено за една од најексплозивните хип хоп забави Атрактивната програма започнува после полноќ а трае до раните утрински часови!  Не прошуштајте!

20429864_10155494777024043_7531162306457748787_n

Информации и резервации на тел:

070 / 639 – 526 Иван ГОГА

078 / 740 – 741 Дени

072 / 206 – 004 Кристијан

Comments are closed.

POP