Четиринаест годишно девојче од струмичко пријавено за изчезнато

На 12.07.2017 година во Полициска станица Струмица, В.Ј.(36) од с.Старо Балдовци Струмица, пријавила дека околу 08,00 часот нејзината 14 годишна ќерка се оддалечила од својот дом и заминала во непознат правец. Се преземаат мерки за нејзино пронаоѓање.полицајци

Comments are closed.

Capture