Изчезната е жена од струмичко – полицијата ја бара

На 12.07.2017 година во 11,30 часот во ПС-Струмица, Т.М.(52) од с.Нова Маала пријавил дека неговата сопруга Ш.М(40), на 11.07.2017 година околу 11,00 часот ја напуштила куќата и заминала во непознат правец. Се преземаат мерки за нејзино пронаоѓање. – пишува во дневниот билтен на МВР.politsija32

Comments are closed.

POP