ФОТОГАЛЕРИЈА: Утрински тренинг на сениорскот тим на Академија Пандев

Фудбалскиот клуб Академија Пандев се подготвува за почетокот на новата сезона во Првата македонска фудбалска лига. Пандевци за прв пат откако овој клуб е формиран ќе настапат во Првата македонска лига која е најсилната професионална фудбалска лига во Република Македонија.

Trening AP -1

Во продолжение погледнете дел од атмосверата од утрешниот тренинг на ФК Академија Пандев, а ние остануваме и понатаму да ги следиме тренинг сесиите на клубот и да ве информираме.

  Trening AP -2 Trening AP -3 Trening AP -4 Trening AP -5 Trening AP -6 Trening AP -7

Comments are closed.

Capture