Забавата започнува во четврток! Ристе Гавровски, Енерџи бенд, Ди-џеј…

Забавата во клуб Платинум започнува уште во четврток. Лето е, и секогаш фали малку повеќе забава. Затоа менаџерскиот тим на клуб Платинум за во четврток го најавува настапот на Ристе Гавровски кој ветува вистинска забава на подиумот во клуб Платинум.19620954_10155403459509043_8228761653655305035_o

Во петок, струмичани ќе може да уживаат во настапот на Енерџи бенд и Ѓоќо Јовиќ кој неколку пати токму во Струмица успеваат да направат вистинска атмосфера за уживање со најпознатите македонски и екс-ју хитови.

Сабота забавата во клуб Платинум продолжува со одбраните хитови од еден од нашите најдобри ди-џеи.

Резервирајте на време!

Резервации и инфо :

Comments are closed.

POP