ВИДЕО: Струмички продавачи на лубеници се степаа во Прилеп со стапови

Продавачи на лубеници  со тешки моторни возила со струмички регистарски ознаки се степаа во Прилеп со стапови.  Засега не се знаат причините за тепачката во кој учесниците поминале со полесни повреди. Била повикана и полиција. Во видеото од тепачката која кружи на социјалните мрежи се гледа дека учествувале и жени и мажи кои се маваат со стапови….

Capture

Comments are closed.

Capture