DJ Tube вечерва ќе ги ,,раздрма” струмичани

DJ Tube, миленикот на струмичката публика оваа вечер е главен одговорен за забавата во клуб Платинум! Потребно ви е забава? Вечерва ја имате можноста да уживате во добро друштво и најдобрите летни хитови до раните утрински часови.19554053_10155395051074043_8179846895182094001_n

Информации и резервации на тел:

070 / 639 – 526 Иван – ГОГА
078 / 740 – 741 Дени
072 / 206 – 004 Кристијан

Comments are closed.

POP