Вечерва забава во клуб Платинум со Ристе Гавровски

Нашиот талентиран, харизматичен и неодолив вокал #РИСТЕГАВРОВСКИ заедно со својот бенд вечерва гостуваат во најдобриот струмички локал клуб Платинум. Од успешниот менаџерски тим на клубот најавуваат забавадо раните утрински часови со популарните ексју хитови.19242931_10155353935259043_2608917702020607551_o

Оваа вечер промоција на SMIRNOFF -1500 мкд!

Информации и резервации на тел:

070 / 639 – 526 Иван – ГОГА
078 / 740 – 741 Дени
072 / 206 – 004 Кристијан

Comments are closed.

POP