ДИНО МЕРЛИН оваа лето со концерт во Струмица!

Во склоп на Струмица ОПЕН фестивал оваа година пред големата публика во Струмица ќе настапи и легендарниот пејач Дино Мерлин, денеска информираа организаторите на Струмица ОПЕН фестивал.DINO-MERLIN_08

Дино Мерлин со својот настап ќе го затвори овогодинешното издание на Струмица ОПЕН фестивал на 13-ти август.

Comments are closed.

POP