Хајникен журка, Ди-џеј MAWRTEEN во клуб Платинум

Клуб Платинум и овој викенд со одлична забава. Во петок забавата започнува со Хајникен журка 5+1 гратис за максимално уживање. Во сабота забавата продолжува со добро познатиот ди-џеј Marwteen кога струмичани ќе може да се забавуваат до раните утрински часови заедно со најдобрите хип-хоп  и РнБ хитови.18953128_10155314439459043_1374966384024926357_o

 

Забава едноставно која не се пропошута! Резервирајте го и вие вашето место во клуб Платинум!19021701_1356195704464043_52643479_n

 

Информации и резервации на тел:

070 / 639 – 526 Иван – ГОГА
078 / 740 – 741 Дени
072 / 206 – 004 Кристијан

Comments are closed.

POP