ВИДЕО: Аца Лукас приреди вистинско шоу синоќа во клуб Платинум

Клуб Платинум синоќа беше претесен да ги собере сите кои сакаа да уживаат во настапот на кралот на белградските сплавови Аца Лукас. Поради тоа, забавата со Аца Лукас продолжува и оваа вечер. Погледнете како изгледаше синоќешната забава со Аца Лукас во клуб Платинум…

18839023_10155298026509043_3695388464244844886_n

Comments are closed.

POP