Вечерва втората епизода од опуштената серија со #АЦАЛУКАС во клуб Платинум – влез:200ден

По феноменалниот настап синоќа во клуб Платинум, на барање на гостите, успешниот менаџерски тим на клуб Платинум го најави настапот на Аца Лукас и оваа вечер.18836614_10155299794824043_3680874838975054780_o

Сите кои немаа можност синоќа да уживаат во најдобрите хитови на кралот на белградските сплавови вечерва може да го надополнат тоа.

Не чекајте, резервирајте на време!

Влез:200ден

Информации и резервации на тел:

070 / 639 – 526 Иван – ГОГА
078 / 740 – 741 Дени
072 / 206 – 004 Кристијан

 

Comments are closed.

POP