Аца Лукас и вечерва со настап во клуб Платинум

По феноменалниот настап синоќа во клуб Платинум, на барање на гостите, успешниот менаџерски тим на клуб Платинум го најави настапот на Аца Лукас и оваа вечер.18765639_10155298979339043_7443134997093566890_n

Сите кои немаа можност синоќа да уживаат во најдобрите хитови на кралот на белградските сплавови вечерва може да го надополнат тоа.

Не чекајте, резервирајте на време!

Информации и резервации на тел:

070 / 639 – 526 Иван – ГОГА
078 / 740 – 741 Дени
072 / 206 – 004 Кристијан

 

Comments are closed.

Capture