ВИДЕО: DJ CHIKO приреди вистинска журка во клуб Платинум

Дефинитивно една од најдобрите хип хоп забави во. А бројот на посетители на клуб Платинум зборува само едно – дека струмичките љубители на добрата журка знаат кое е вистинското место за одлична хип хоп забава!

Еве дел од синоќешната атмосфера во клуб Платинум:

18768576_10155277195994043_1231704419299514064_o

Comments are closed.

maski1