Напредок Радово одигра нерешено во Свети Николе

Екипата на Напредок Радово одигра нерешено 2:2 на градскиот стадион во Свети Николе против тимот на Овче Поле.

14199263_611725192343070_8347436526888840606_n

Напредок од Радово сезоната ја завршува на седмото место на табелата со 35 освоени бодови, додека Овче Поле од Свети Николе место погоре, односно како шести со 47 освоени бодови.

 

Comments are closed.

POP