Овој викенд Балканска и Латино журка во Платинум!!!

Како и секогаш така и овој #ВИКЕНД менаџерскиот тим на#КЛУБПЛАТИНУМ ве поканува на одличен викенд исполнет со многу забава , љубов , игра и по некое шотче плус.18342481_10155214838559043_2415297515629953311_n

》》#ПЕТОК
Започнува популарното #БалканПарти каде што гостите ќе се забавуваат до раните утрински часови со добро познатите рефрени од Мак, Ју и Бг хитови , а главен одговорен за забавата да биде на највисоко ниво ќе биде познатиот струмички Ди-џеј #АЛЕхХх.
》》 #САБОТАуКлуб Платинум со голема чест и задоволство ве поканува на отворање на ЛАтино сезоната со #ЛАТИНОКИНГ_ДЈТУБЕ.

Тимот на #ПЛАТИНУМ секогаш се грижи за своите клиенти и како што најавува ќе направи голем број изненадувања , шотови а ќе ве забавуваат и преубавите #ХОСТЕСИ од JegerMaister ☺

 

Информации и резервации на тел:
► 078/580- 998 Дени
► 072/206-004 Кристијан (русоман)

►077/761-676 Борче

►078/910- 920 Александар (Цано)

Comments are closed.

POP