ФОТО: Неонска журка во клуб Платинум

Струмичани синоќа имаа можност да се забавуваат заедно со еден од најдобрите грчки ди-џеи, ди-џеј Мистер на неонска журка. Еве дел од синоќешната атмосфера во клуб Платинум…

17835038_10155163979409043_4342549949078156920_o 17966435_10155163978604043_5037503475798432378_o 18076707_10155163978899043_8002265028380516401_o (1) 18076707_10155163978899043_8002265028380516401_o 18076760_10155163978589043_607465235438966860_o 18077308_10155163979794043_159335743180331143_o

Comments are closed.

POP