ИСЧЕЗНА 13-ГОДИШНА СТРУМИЧКАНКА

На 15.04.2017 година во 21,00 часот во СВР-Струмица, А.З. (30) од Струмица пријавил дека истиот ден околу 15,00 часот од домот во непознат правец се оддалечила неговата малолетна ќерка на возраст од 13 години. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. – пишува во дневниот билтен на МВР.Missing-Person-isceznata

 

Comments are closed.

POP