Велигденска забава во клуб Платинум!

Продолжен викенд со многу забава во клуб Платинум по повод Велигденските празници. Забавата започнува уште во четврток каде струмичани ќе можат да се забавуваат и уживаат во најдобрите балкански хитови. Во петок забавата продожува со момците од фолк групата ,,Енерџи бенд” предводени од Ѓоко Јовиќ, познати по најдобрите изведби на нашите најубави македонски песни ширум Македонија.17757221_10155120027179043_8422487027238068179_n (1)

За во сабота и недела, во клуб Платинум не очекува Велигденска забава, а како специјални гости клуб Платинум ќе приреди изненадување.

Изберете го вашиот ден за забава и бидете таму. Клуб Платинум!

Информации и резервации на тел:
► 078/580- 998 Дени
► 072/206-004 Кристијан (русоман)

►077/761-676 Борче

►078/910- 920 Александар (Цано)

 

Comments are closed.

POP