Клуб Платинум приреди вистинско уживање на синоќешната WhiteSensation журка

Синоќа клуб Платинум беше домаќин на уште една традиционална WhiteSensation журка, каде главен одговорен за забавата беше познатиот грчки ди-џеј, #DIMIRISPATSIS. Полн клуб гости облечени во бело, вака изгледаше синоќа клуб Платинум. Погледнете…17740982_10213079195799749_1205919618_n 17841652_10213079195559743_1845550317_n 17842503_10213079190839625_1750612387_n 17857899_10213079190799624_2041525624_n

Comments are closed.

POP