Димитар Андоновски и Тајфата вечерва ќе ги забавуваат струмичани во клуб Платинум

Познатиот македонски пејач Димитар Андоновски и дечките од ,,Тајфата” познати по добрите забави низ цела Македонија вечерва ќе ги забавуваат струмичани во клуб Платинум. Ќе се пеат најдобрите мак и ју хитови до раните утрински часови и со сигурност нема да ги остават струмичани рамнодушни. Ви треба забава оваа вечер? Клуб Платинум е вистинското место. 17498829_10155085679839043_8638386601514375745_n

Информации и резервации на тел:
► 078/580- 998 Дени
► 072/206-004 Кристијан (русоман)

►077/761-676 Борче

►078/910- 920 Александар (Цано)

Comments are closed.

POP