ВИДЕО: ДНК синоќа приредија вистински спектакл за струмичани во клуб Платинум

Синоќа во клуб Платинум гостуваа хип-хоп мајсторите ДНК во полн состав. Струмичани го наполнија клуб Платинум и уживаа во најдобрите хитови на најпознатиот македонски хип-хоп состав ДНК. Погледнете…

17425924_10155071156209043_4194269769062204098_n

Comments are closed.

POP