Клуб Платинум го најави настапот на ДНК во Струмица!

Најпознатото македонско хип-хоп дуо, ДНК оваа сабота ќе гостува во полн состав токму во Струмица во клуб Платинум. Со преку 15 години на македонската сцена и голем број на хитови, струмичани ќе ја имаат можноста да се забавуваат во одличната атмосфера приредена од вистинските мајстори за добра журка ДНК.

Разположени сте за одлична хип-хоп журка оваа сабота? Не чекајте, резервирајте го вашето место во клуб Платинум.17265005_10155053016279043_2560889258419428884_n

Информации и резервации на тел:
► 078/580- 998 Дени
► 072/206-004 Кристијан (русоман)

►077/761-676 Борче

►078/910- 920 Александар (Цано)

 

Comments are closed.

Capture