Клуб Платинум и ди-џеј Капони вечерва ќе приредат луда хип-хоп журка

Клуб Платинум за оваа вечер веќе го најави познатиот ди-џеј Капони на подиумот кој гарантира одлична хип-хоп журка до раните утрински часови. За забавата да биде уште поинтересна, оваа вечер има Хајнекен 5+1 гратис. 17098199_10154995041434043_6903392678442337417_n

Информации и резервации на тел:
► 078/580- 998 Дени
► 072/206-004 Кристијан (русоман)

 

Comments are closed.

POP