Бени и Нон Стоп овој петок со настап пред струмичани во клуб Платинум

Забавата во Струмица започнува овој петок со настапот на легендарниот Бени Шаќири заедно со Нон Стоп во клуб Платинум. Струмичани може да очекуваат забава до раните утрински часови и да уживаа во безвремените хитови како ,,По навика”, ,,Ај ма пиши ми”.16473807_10154906172394043_4877172509318822591_n (1)

Не чекајте, резервирајте го вашето место во клуб Платинум и забавувајте се овој петок со Бени и Нон Стоп.

Информации и резервации на тел:
► 078/580- 998 Дени
► 072/206-004 Кристијан (русоман)

Comments are closed.

POP