Вечерва во клуб Платинум ќе гостува ДиЏеј Шорти Пи Ака Панчо

‪Клуб Платинум за вечерва најавува голема хип-хоп & р’н’б  забава која со сигурно ќе трае до раните утрински часови.
Бидете дел од оваа културна, урбана градска приказна …14322515_10154446536819043_735327198086277341_n

Клуб Платинум, едноставно најдоброто место за одлична забава во Струмица.

Информации и резервации на тел:
► 078/580- 998 Дени
► 072/206-004 Кристијан (русоман)

Comments are closed.

POP