Енерџи бенд и ДиЏеј Шорти П ака Панчо овој викенд во клуб Платинум

Клуб Платинум за петок ги најавува дечките од Енерџи бенд, познати по одличните изведи на најдобрите македонски песни. Енерџи бенд, полека но сигурно ги освојуваат симпатиите на публиката ширум земјава. Струмичани знаат дека Енерџи бенд прават одлични забави, па сите кои им фали забава овој петок, знаат дека треба да резервират место навреме.

16265167_10154880004199043_7059244735131633115_nСаботата во клуб Платинум е резервирана за еден од најдобрите ДиЏеи на овие простори, познат по одличните Хих-хоп журки,ДиЏеј Шорти П ака Панчо.

Од клуб Платинум најавуваат дека забавата ќе трае до раните утрински часови и гарантираат одличен провод.

Информации и резервации на тел:
► 078/580- 998 Дени
► 072/206-004 Кристијан (русоман)

enerrrr-splav-650x366-640x360

 

 

Comments are closed.

Capture