Петок – балканска забава, сабота луда хип хоп журка со Ди-џеј Чико во клуб Платинум

Забавата во клуб Платинум започнува во петок на која струмичани ќе може да се забавуваат со најдобрите балкански хитови до раните утрински часови. Во сабота,  во клуб Платинум, ќе настапи диџеј атракцијата која ги сруши сите рекорди со одличниот избор на хип хоп музика – DJ CHIKO! Се` е подготвено за една од најексплозивните хип хоп забави во 2016 година. Атрактивната програма ќе трае до раните утрински часови!  Не прошуштајте!15541607_10154747806444043_7587582593855636778_n (1)

информации и резервации на тел:
► 078/580- 998 Дени
► 072/206-004 Кристијан (русоман)

Comments are closed.

POP