Балканска и хип хоп забава во клуб Платинум! – Амстел 5+1

Овој викенд струмичани ќе имаат можност да се забавуваат заедно со најдобрите балкански хитови во клуб Платинум каде главен одговорен за забавата ќе биде добропознатиот Ди-џеј Алекс.15036296_10154650996894043_8249316200148354211_n

Саботната забава е оставена во рацете  на  Ди-џеј Тања позната ширум Македонија по најпознатите хип-хоп забави која со сигурност ќе ги разигра струмичани до раните утрински часови.

За забавата да биде уште поинтересна овој викенд клуб Платинум воведува и Амстел плати 5+1 гратис.

Не пропуштајте!

информации и резервации на тел:
► 070/ 843- 091 – Круме
► 077/ 761- 676 – Бока

Comments are closed.

Capture