Клуб Платинум викендов домаќин на уште една одлична забава – Енерџи бенд и ДиЏеј Алекс

Клуб Платинум за петок ги најавува дечките од Енерџи бенд, познати по одличните изведи на најдобрите песни. Енерџи бенд, полека но сигурно ги освојуваат симпатиите на публиката ширум земјава. Струмичани знаат дека Енерџи бенд прават одлични забави, па сите кои им фали забава овој петок, знаат дека треба да резервират место навреме.enerrrr-splav-650x366-640x360

Саботата во клуб Платинум е резервирана за еден од најдобрите струмички ди-џеи, Ди-џеј Алекс

Од клуб Платинум најавуваат дека забавата ќе трае до раните утрински часови и гарантираат одличен провод.

информации и резервации на тел:
► 070/ 843 091 – Круме
► 077/ 761 676 – Бока14639641_10154629077454043_8599043876711938916_n

 

Comments are closed.

POP