Вечерва во клуб Платинум забава со најдобрите балкански хитови

Kлуб Платинум организира уште една одлична забава оваа вечер заедно со најдобрите балкански хитови.Од забава никогаш доста. Затоа, сите кои им фали забава, вечерва може да се забавуваат до раните утрински часови во најдоброто место за ноќен живот, клуб Платинум. 

14729275_10154581509139043_3730780995119373324_n (1)Во сабота забавата продолжува со еден од најдобрите струмички диџеи, Ди-џеј Алекс каде ќе може да се забавувате заедно со најдобрите хитови од сите сфери на музиката досега.

 

информации и резервации на тел:
► 070/ 843 – 091 – Круме
► 077/ 761 – 676 – Бока

 

Comments are closed.

POP