ФОТО: Струмичани го пречекаа новиот лидер на СДСМ, Зоран Заев

zz1z

Пред просториите на ОО СДСМ, социјалдемократите од Струмица приредија прослава како добредојде на Зоран Заев кој од вечерва е  новиот претседател на СДСМ.

 

pobeda 003_1024x683 pobeda 004_1024x683

Comments are closed.

bilbord