Временска прогноза за Струмица, 03 јун

bright_sun_some_clouds

Денеска времето во Струмица сончево со повремени заоблачувања. Максимална дневна температура 24oC

 

Comments are closed.

43040899_919171741622888_1449774753454751744_o