Временска прогноза за понеделник, 17 септември

 

Временска прогноза за понеделник, 17 септември

Времето денес умерено облачно со дожд. Максимална дневна температура до 23 степен.

Comments are closed.

43040899_919171741622888_1449774753454751744_o